Rok szkolny 2016/17 - Rokiem Wolontariatu
Schronisko SSM i Bursa zapraszają

Podobnie jak w latach poprzednich, również w tym roku nasze Szkolne Schronisko Młodzieżowe „Niezapominajka” wzięło udział w Ogólnopolskim Współzawodnictwie Schronisk Młodzieżowych organizowanym przez Polskie Towarzystwo Schronisk Młodzieżowych i Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Podsumowanie Współzawodnictwa za rok szkolny 2015/2016 odbyło się w dniach 25-27 listopada 2016 r. w Krakowie.

Nasza „Niezapominajka” w 56 Ogólnopolskim Współzawodnictwie Schronisk Młodzieżowych otrzymała Wyróżnienie w stopniu Złotym oraz list gratulacyjny od Ministra Edukacji Narodowej.

Cieszymy się, bo to już 12 wyróżnienie w tym 10 złote.

PowiększPowiększPowiększ

W dniach 24-26.10.2014 r. w Łodzi odbyło się podsumowanie Ogólnopolskiego Współzawodnictwa Schronisk Młodzieżowych organizowane przez Polskie Towarzystwo Schronisk Młodzieżowych i Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Nasze Schronisko w 54 Ogólnopolskim Współzawodnictwie Schronisk Młodzieżowych otrzymało Wyróżnienie w stopniu złotym i list gratulacyjny Ministra Edukacji Narodowej.

To już dziesiąte wyróżnienie, w tym ósme Złote.