Rok szkolny 2017/18 - ROKIEM DLA NIEPODLEGŁEJ
Schronisko SSM i Bursa zapraszają

Nowy rok szkolny to nowe otwarcie, wielkie nadzieje, ale także nowe wyzwania dla wszystkich osób związanych z oświatą. Życzymy naszym uczniom wielu pozytywnych wrażeń i żeby nasza placówka była wspaniałym miejscem do odkrywania świata i rozwijania własnych talentów.

Centrum Kształcenia Praktycznego to publiczna placówka oświatowa, której głównym zadaniem jest realizowanie praktycznej nauki zawodu dla uczniów opolskich szkół zawodowych.

Organizujemy również kursy dokształcające (np.: CNC) oraz kwalifikacyjne kursy zawodowe.

Realizujemy zajęcia praktycznej nauki zawodu, zajęcia pracowniane i specjalizacyjne z podziałem na grupy.

Mamy do dyspozycji 40 nowoczesnych, świetnie wyposażonych pracowni, dla niemal wszystkich kierunków kształcenia w branżowej szkole I stopnia, zasadniczych szkołach zawodowych i technikach:

• ślusarz
  • elektryk
  • technik   mechanik
  • technik mechatronik
  • technik elektryk
  • technik elektronik
  • technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej
  • technik budownictwa
  • technik architektury krajobrazu
  • technik hotelarstwa
  • technik pojazdów samochodowych